Thule | TSDP-115 | Subterra | Fits up to size 15 " | Backpack | Dark Shadow | Shoulder strap
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 121,15 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Warranty: | 12 month(s) |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15-17 " |
| Dimensions (W x D x H): | 330 x 280 x 470 mm |
| Colour: | Dark Shadow |
| Capacity: | 25 L |
| Waterproof: | No |
| Producer product name: | TSDP-115 |
| Producer product family: | Subterra |
| Fits up to size: | 15 " |
| Weight: | 0.99 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 2 pc(s) |
| Gross weight: | 1.68 kg |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross width (mm): | 470 mm |
| Gross height (mm): | 345 mm |
| Volume (m3): | 0.0016215 m³ |
| Net weight: | 1.596 kg |
| Tare weight (kg): | 0.084 kg |
| Plastic (No PET): | 5 g |
| Gross depth master carton: | 471 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 20 mm |
| Net weight master carton: | 3.36 kg |
| Tare weight master carton: | 0.056 kg |
| Paper/Pasteboard: | 79 g |
| Palette Qty: | 584 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15-17 " |
| Dimensions (W x D x H): | 330 x 280 x 470 mm |
| Colour: | Dark Shadow |
| Capacity: | 25 L |
| Waterproof: | No |
| Producer product name: | TSDP-115 |
| Producer product family: | Subterra |
| Fits up to size: | 15 " |
| Weight: | 0.99 kg |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 2 pc(s) |
| Gross weight: | 1.68 kg |
| Gross depth (mm): | 10 mm |
| Gross width (mm): | 470 mm |
| Gross height (mm): | 345 mm |
| Volume (m3): | 0.0016215 m³ |
| Net weight: | 1.596 kg |
| Tare weight (kg): | 0.084 kg |
| Plastic (No PET): | 5 g |
| Gross depth master carton: | 471 mm |
| Gross width master carton: | 350 mm |
| Gross height master carton: | 20 mm |
| Net weight master carton: | 3.36 kg |
| Tare weight master carton: | 0.056 kg |
| Paper/Pasteboard: | 79 g |
| Palette Qty: | 584 pc(s) |
| Producer: | Thule |