Thule | TCAM-8116 Exeo | Backpack | Backpack for laptop | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 86,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Gross depth (mm): | 320 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 0.728 kg |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Net weight: | 0.708 kg |
| Packing quantity: | 2 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.009024 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TCAM-8116 Exeo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack |
| Material: | 600D Polyester, 400D nylon |
| Capacity: | 28 L |
| Gross depth master carton: | 485 mm |
| Gross width master carton: | 345 mm |
| Gross height master carton: | 185 mm |
| Net weight master carton: | 1.456 kg |
| Tare weight master carton: | 0.526 kg |
| Palette Qty: | 112 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Gross depth (mm): | 320 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 0.728 kg |
| Gross width (mm): | 60 mm |
| Net weight: | 0.708 kg |
| Packing quantity: | 2 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.009024 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TCAM-8116 Exeo |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack |
| Material: | 600D Polyester, 400D nylon |
| Capacity: | 28 L |
| Gross depth master carton: | 485 mm |
| Gross width master carton: | 345 mm |
| Gross height master carton: | 185 mm |
| Net weight master carton: | 1.456 kg |
| Tare weight master carton: | 0.526 kg |
| Palette Qty: | 112 pc(s) |
| Producer: | Thule |