Thule | TCAM-6115 Notus | Backpack | Backpack for laptop | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 69,21 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Gross depth (mm): | 450 mm |
| Gross height (mm): | 220 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 300 mm |
| Net weight: | 0.62 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.0297 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TCAM-6115 Notus |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack |
| Material: | 600D Polyester, 400D nylon |
| Capacity: | 20 L |
| Palette Qty: | 29 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Plastic (No PET): | 15 g |
| Paper/Pasteboard: | 5 g |
| Gross depth (mm): | 450 mm |
| Gross height (mm): | 220 mm |
| Gross weight: | 0.73 kg |
| Gross width (mm): | 300 mm |
| Net weight: | 0.62 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.0297 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TCAM-6115 Notus |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack |
| Material: | 600D Polyester, 400D nylon |
| Capacity: | 20 L |
| Palette Qty: | 29 pc(s) |
| Producer: | Thule |