Thule | TATB-128 Aion | Travel Backpack 28L | Backpack | Dark Slate | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 155,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 1.33 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 1.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 57 pc(s) |
| Producer product name: | TATB-128 Aion |
| Dimensions (W x D x H): | 280 x 230 x 470 mm |
| Colour: | Dark Slate |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product family: | Travel Backpack 28L |
| Material: | Waxed P600 Polyester Canvas |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 470.00 mm |
| Gross weight: | 1.33 kg |
| Gross width (mm): | 280.00 mm |
| Net weight: | 1.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 57 pc(s) |
| Producer product name: | TATB-128 Aion |
| Dimensions (W x D x H): | 280 x 230 x 470 mm |
| Colour: | Dark Slate |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product family: | Travel Backpack 28L |
| Material: | Waxed P600 Polyester Canvas |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |