Thule | TASB-102 Aion | Sling Bag | Bag | Dark Slate | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 43,24 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 0.23 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 785 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | TASB-102 Aion |
| Producer product family: | Sling Bag |
| Material: | Waxed P600 Polyester Canvas |
| Case type: | Bag |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Dark Slate |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 80.00 mm |
| Gross height (mm): | 110.00 mm |
| Gross weight: | 0.23 kg |
| Gross width (mm): | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.18 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 785 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | TASB-102 Aion |
| Producer product family: | Sling Bag |
| Material: | Waxed P600 Polyester Canvas |
| Case type: | Bag |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Dark Slate |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |