Thule | TACTSL-08, 3204710 | Tact Sling | Waistpack
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 86,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 375.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth master carton: | 58.00 mm |
| Gross width master carton: | 115.00 mm |
| Colour of product: | Black |
| Size: | 7" " |
| Producer product name: | TACTSL-08, 3204710 |
| Material: | Polyester |
| Case type: | Waistpack |
| Producer product family: | Tact Sling |
| Palette Qty: | 183 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 140.00 mm |
| Gross height (mm): | 180.00 mm |
| Gross weight: | 0.49 kg |
| Gross width (mm): | 375.00 mm |
| Net weight: | 0.41 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Gross depth master carton: | 58.00 mm |
| Gross width master carton: | 115.00 mm |
| Colour of product: | Black |
| Size: | 7" " |
| Producer product name: | TACTSL-08, 3204710 |
| Material: | Polyester |
| Case type: | Waistpack |
| Producer product family: | Tact Sling |
| Palette Qty: | 183 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |