Thule | TACTBP-116 Tact | Backpack 21L | Backpack for laptop | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 155,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 0.8 kg |
| Gross width (mm): | 325 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 17.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01222 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TACTBP-116 Tact |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 14 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack 21L |
| Capacity: | 21 L |
| Palette Qty: | 141 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Gross depth (mm): | 80 mm |
| Gross height (mm): | 470 mm |
| Gross weight: | 0.8 kg |
| Gross width (mm): | 325 mm |
| Net weight: | 0.78 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 17.00 g |
| Plastic (No PET): | 3.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.01222 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TACTBP-116 Tact |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 14 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack 21L |
| Capacity: | 21 L |
| Palette Qty: | 141 pc(s) |
| Producer: | Thule |