Thule | TACTBP-114 Tact | Backpack 16L | Backpack for laptop | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 138,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 460.00 mm |
| Gross weight: | 1.17 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 27 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Producer product name: | TACTBP-114 Tact |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 14 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack 16L |
| Capacity: | 16 L |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 54 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 460.00 mm |
| Gross weight: | 1.17 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.14 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.03 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Paper/Pasteboard: | 27 g |
| Plastic (No PET): | 3 g |
| Producer product name: | TACTBP-114 Tact |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 14 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack 16L |
| Capacity: | 16 L |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 54 pc(s) |