Thule | TACLB-2216 Accent | Laptop Bag | Laptop Case | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 112,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 445 mm |
| Gross height (mm): | 330 mm |
| Gross weight: | 1.14 kg |
| Gross width (mm): | 105 mm |
| Net weight: | 0.99 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.01541925 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TACLB-2216 Accent |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Laptop Case |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Laptop Bag |
| Material: | 100% recycled 1680 polyester |
| Palette Qty: | 112 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Gross depth (mm): | 445 mm |
| Gross height (mm): | 330 mm |
| Gross weight: | 1.14 kg |
| Gross width (mm): | 105 mm |
| Net weight: | 0.99 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.01541925 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TACLB-2216 Accent |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Laptop Case |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Laptop Bag |
| Material: | 100% recycled 1680 polyester |
| Palette Qty: | 112 pc(s) |
| Producer: | Thule |