Thule | TACLB-2116, 3204815 | Accent Convertible Backpack | Fits up to size 16 " | Backpack | Black | Shoulder strap
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 103,85 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 290.00 mm |
| Gross weight: | 1.36 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 1.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 64.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | TACLB-2116, 3204815 |
| Case type: | Backpack |
| Fits up to size: | 16 " |
| Other features: | Comfortably carry as briefcase or backpack |
| Material: | Polyester |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Dimensions (W x D x H): | 170 x 440 x 290 mm |
| Producer product family: | Accent Convertible Backpack |
| Shoulder strap: | Yes |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 330 mm |
| Net weight master carton: | 2.22 kg |
| Tare weight master carton: | 0.72 kg |
| Waterproof: | No |
| Capacity: | 17 L |
| Palette Qty: | 40 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 170.00 mm |
| Gross height (mm): | 290.00 mm |
| Gross weight: | 1.36 kg |
| Gross width (mm): | 440.00 mm |
| Net weight: | 1.10 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Plastic (No PET): | 64.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Black |
| Producer product name: | TACLB-2116, 3204815 |
| Case type: | Backpack |
| Fits up to size: | 16 " |
| Other features: | Comfortably carry as briefcase or backpack |
| Material: | Polyester |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Dimensions (W x D x H): | 170 x 440 x 290 mm |
| Producer product family: | Accent Convertible Backpack |
| Shoulder strap: | Yes |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 330 mm |
| Net weight master carton: | 2.22 kg |
| Tare weight master carton: | 0.72 kg |
| Waterproof: | No |
| Capacity: | 17 L |
| Palette Qty: | 40 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |