Thule | TACBP-2115 Accent | Backpack 20L | Backpack for laptop | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-05-25 - / 1 vnt. | 86,52 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 440 mm |
| Gross weight: | 0.949 kg |
| Gross width (mm): | 160 mm |
| Net weight: | 0.849 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.018304 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TACBP-2115 Accent |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack 20L |
| Material: | 100% recycled 1680 polyester |
| Capacity: | 20 L |
| Palette Qty: | 94 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Gross depth (mm): | 260.00 mm |
| Gross height (mm): | 440 mm |
| Gross weight: | 0.949 kg |
| Gross width (mm): | 160 mm |
| Net weight: | 0.849 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.018304 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TACBP-2115 Accent |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack for laptop |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack 20L |
| Material: | 100% recycled 1680 polyester |
| Capacity: | 20 L |
| Palette Qty: | 94 pc(s) |
| Producer: | Thule |