Thule | Subterra 2 PowerShuttle Plus | Electronic organizer | Vetiver Gray
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 34,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 180.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 0.33 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.13 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 356 pc(s) |
| Producer product name: | Subterra 2 PowerShuttle Plus |
| Material: | Nylon, Polyester |
| Case type: | Electronic organizer |
| Dimensions (W x D x H): | 90 x 180 x 240 mm |
| Colour: | Vetiver Gray |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 180.00 mm |
| Gross height (mm): | 300.00 mm |
| Gross weight: | 0.33 kg |
| Gross width (mm): | 90.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 25.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.13 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 356 pc(s) |
| Producer product name: | Subterra 2 PowerShuttle Plus |
| Material: | Nylon, Polyester |
| Case type: | Electronic organizer |
| Dimensions (W x D x H): | 90 x 180 x 240 mm |
| Colour: | Vetiver Gray |
| Warranty: | 24 month(s) |