Thule | Subterra 2 | Wheeled Duffel | Checked luggage | Dark Slate
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TSR490 DARK SLATE
Prekės kodas (MPN): TSR490 DARK SLATE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 346,23 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 405.00 mm |
| Gross height (mm): | 735.00 mm |
| Gross weight: | 5.20 kg |
| Gross width (mm): | 255.00 mm |
| Net weight: | 3.77 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1147.20 g |
| Plastic (No PET): | 286.80 g |
| Tare weight (kg): | 1.43 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Colour: | Dark Slate |
| Dimensions (W x D x H): | 405 x 370 x 700 mm |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Material: | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Case type: | Checked luggage |
| Producer product family: | Wheeled Duffel |
| Palette Qty: | 23 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 405.00 mm |
| Gross height (mm): | 735.00 mm |
| Gross weight: | 5.20 kg |
| Gross width (mm): | 255.00 mm |
| Net weight: | 3.77 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 1147.20 g |
| Plastic (No PET): | 286.80 g |
| Tare weight (kg): | 1.43 kg |
| Volume (m3): | 0.08 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Colour: | Dark Slate |
| Dimensions (W x D x H): | 405 x 370 x 700 mm |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Material: | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Case type: | Checked luggage |
| Producer product family: | Wheeled Duffel |
| Palette Qty: | 23 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |