Thule | Subterra 2 | Toiletry bag | Dark Slate
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 51,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 89.60 g |
| Plastic (No PET): | 22.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 311 pc(s) |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Material: | Nylon, Polyester |
| Case type: | Toiletry bag |
| Dimensions (W x D x H): | 140 x 265 x 150 mm |
| Colour: | Dark Slate |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 265.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.36 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.25 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 89.60 g |
| Plastic (No PET): | 22.40 g |
| Tare weight (kg): | 0.11 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 311 pc(s) |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Material: | Nylon, Polyester |
| Case type: | Toiletry bag |
| Dimensions (W x D x H): | 140 x 265 x 150 mm |
| Colour: | Dark Slate |
| Warranty: | 24 month(s) |