Thule | Subterra 2 | Fits up to size 16 " | Travel Backpack | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 138,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 375.00 mm |
| Gross height (mm): | 530.00 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 507.20 g |
| Plastic (No PET): | 126.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.63 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 83 pc(s) |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Fits up to size: | 16 " |
| Material: | Nylon, Polyester |
| Case type: | Travel Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Dimensions (W x D x H): | 245 x 330 x 505 mm |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 375.00 mm |
| Gross height (mm): | 530.00 mm |
| Gross weight: | 1.95 kg |
| Gross width (mm): | 105.00 mm |
| Net weight: | 1.32 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 507.20 g |
| Plastic (No PET): | 126.80 g |
| Tare weight (kg): | 0.63 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 83 pc(s) |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Fits up to size: | 16 " |
| Material: | Nylon, Polyester |
| Case type: | Travel Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Dimensions (W x D x H): | 245 x 330 x 505 mm |
| Colour: | Black |
| Warranty: | 24 month(s) |