Thule | Subterra 2 | Duffel 35L | Bag | Dark Slate | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 129,80 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 570.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.75 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 627 g |
| Plastic (No PET): | 156 g |
| Tare weight (kg): | 0.78 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 87 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Producer product family: | Duffel 35L |
| Material: | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Case type: | Bag |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Dark Slate |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 570.00 mm |
| Gross height (mm): | 100.00 mm |
| Gross weight: | 1.75 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 627 g |
| Plastic (No PET): | 156 g |
| Tare weight (kg): | 0.78 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 87 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Producer product family: | Duffel 35L |
| Material: | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Case type: | Bag |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Dark Slate |
| Warranty: | 24 month(s) |