Thule | Subterra 2 | Carry-on Spinner | Carry-on luggage | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 320,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 550.00 mm |
| Gross weight: | 4.50 kg |
| Gross width (mm): | 230.00 mm |
| Net weight: | 3.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 987.20 g |
| Plastic (No PET): | 246.80 g |
| Tare weight (kg): | 1.23 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 39 pc(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Carry-on luggage |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Material: | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Producer product family: | Carry-on Spinner |
| Dimensions (W x D x H): | 350 x 230 x 550 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 550.00 mm |
| Gross weight: | 4.50 kg |
| Gross width (mm): | 230.00 mm |
| Net weight: | 3.27 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 987.20 g |
| Plastic (No PET): | 246.80 g |
| Tare weight (kg): | 1.23 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 39 pc(s) |
| Colour: | Black |
| Case type: | Carry-on luggage |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Material: | Bluesign approved 800D nylon/polyester |
| Producer product name: | Subterra 2 |
| Producer product family: | Carry-on Spinner |
| Dimensions (W x D x H): | 350 x 230 x 550 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |