Thule | PARATB-3116 Paramount | Tote 22L | Tote bag | Soft Green | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 112,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 0.88 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 54 pc(s) |
| Producer product name: | PARATB-3116 Paramount |
| Dimensions (W x D x H): | 320 x 210 x 480 mm |
| Colour: | Soft Green |
| Case type: | Tote bag |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product family: | Tote 22L |
| Material: | 420D nylon |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 210.00 mm |
| Gross height (mm): | 480.00 mm |
| Gross weight: | 0.88 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 0.80 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 50.00 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.08 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 54 pc(s) |
| Producer product name: | PARATB-3116 Paramount |
| Dimensions (W x D x H): | 320 x 210 x 480 mm |
| Colour: | Soft Green |
| Case type: | Tote bag |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product family: | Tote 22L |
| Material: | 420D nylon |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |