Thule | Paramount Rain cover | Rain cover | Silver | Waterproof
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TPRC130 SILVER
Prekės kodas (MPN): TPRC130 SILVER
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-05-25 - / 2 vnt. | 25,07 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 280.00 mm |
| Gross height (mm): | 520.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 19 pc(s) |
| Dimensions (W x D x H): | 280 x 310 x 520 mm |
| Colour: | Silver |
| Case type: | Rain cover |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product family: | Paramount Rain cover |
| Material: | Polyester |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 280.00 mm |
| Gross height (mm): | 520.00 mm |
| Gross weight: | 0.17 kg |
| Gross width (mm): | 310.00 mm |
| Net weight: | 0.13 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 30.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.04 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 19 pc(s) |
| Dimensions (W x D x H): | 280 x 310 x 520 mm |
| Colour: | Silver |
| Case type: | Rain cover |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product family: | Paramount Rain cover |
| Material: | Polyester |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |