Thule | PARACB-3102 Paramount | Crossbody 2L
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 51,89 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 72.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 682 pc(s) |
| Producer product name: | PARACB-3102 Paramount |
| Producer product family: | Crossbody 2L |
| Material: | 420D nylon |
| Colour of product: | Soft Green |
| Protection features: | YKK Zipper with water-resistant finish free from harmful PFCs |
| Gross depth master carton: | 480 mm |
| Gross width master carton: | 390 mm |
| Gross height master carton: | 350 mm |
| Net weight master carton: | 12.64 kg |
| Tare weight master carton: | 1.114 kg |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 72.00 mm |
| Gross height (mm): | 160.00 mm |
| Gross weight: | 0.25 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 0.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 40.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.05 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 682 pc(s) |
| Producer product name: | PARACB-3102 Paramount |
| Producer product family: | Crossbody 2L |
| Material: | 420D nylon |
| Colour of product: | Soft Green |
| Protection features: | YKK Zipper with water-resistant finish free from harmful PFCs |
| Gross depth master carton: | 480 mm |
| Gross width master carton: | 390 mm |
| Gross height master carton: | 350 mm |
| Net weight master carton: | 12.64 kg |
| Tare weight master carton: | 1.114 kg |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |