Thule | PARABP-3216 Paramount | Backpack 27L | Backpack | Black | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 155,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 560.00 mm |
| Gross weight: | 1.10 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 51 pc(s) |
| Producer product name: | PARABP-3216 Paramount |
| Producer product family: | Backpack 27L |
| Dimensions (W x D x H): | 210 x 345 x 515 mm |
| Waterproof: | Yes |
| Material: | Polyester/Nylon |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Black |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 560.00 mm |
| Gross weight: | 1.10 kg |
| Gross width (mm): | 320.00 mm |
| Net weight: | 1.00 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 51 pc(s) |
| Producer product name: | PARABP-3216 Paramount |
| Producer product family: | Backpack 27L |
| Dimensions (W x D x H): | 210 x 345 x 515 mm |
| Waterproof: | Yes |
| Material: | Polyester/Nylon |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Black |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |