Thule | Duffel 35L | TAWD-135 Aion | Bag | Dark Slate | Shoulder strap | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 2026-05-25 - / 2 vnt. | 155,77 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 320.00 mm |
| Gross weight: | 1.19 kg |
| Gross width (mm): | 520.00 mm |
| Net weight: | 1.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 35 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | TAWD-135 Aion |
| Producer product family: | Duffel 35L |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Waxed P600 Polyester Canvas |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Dark Slate |
| Case type: | Bag |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 320.00 mm |
| Gross weight: | 1.19 kg |
| Gross width (mm): | 520.00 mm |
| Net weight: | 1.09 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 35 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | TAWD-135 Aion |
| Producer product family: | Duffel 35L |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Waxed P600 Polyester Canvas |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Dark Slate |
| Case type: | Bag |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |