Thule | Compression Packing Cube Medium | White
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TCPC-202 WHITE
Prekės kodas (MPN): TCPC-202 WHITE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d.4 vnt. 2026-05-25 2 / 4 vnt. | 21,60 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350 mm |
| Gross height (mm): | 265 mm |
| Gross weight: | 0.145 kg |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Net weight: | 0.125 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.001855 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Colour: | White |
| Producer product name: | Compression Packing Cube Medium |
| Material: | Nylon |
| Dimensions (W x D x H): | 340 x 230 x 150 mm |
| Waterproof: | No |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Palette Qty: | 932 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 350 mm |
| Gross height (mm): | 265 mm |
| Gross weight: | 0.145 kg |
| Gross width (mm): | 20 mm |
| Net weight: | 0.125 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 20 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.001855 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Colour: | White |
| Producer product name: | Compression Packing Cube Medium |
| Material: | Nylon |
| Dimensions (W x D x H): | 340 x 230 x 150 mm |
| Waterproof: | No |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Palette Qty: | 932 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |