Thule | Compression Cube Set | White
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TCCS-201 WHITE
Prekės kodas (MPN): TCCS-201 WHITE
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 17 vnt. 1-5 d.d. 17 / - vnt. | 38,90 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 340 mm |
| Gross height (mm): | 35 mm |
| Gross weight: | 0.24 kg |
| Gross width (mm): | 250 mm |
| Net weight: | 0.135 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 75 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.105 kg |
| Volume (m3): | 0.002975 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | White |
| Producer product name: | Compression Cube Set |
| Material: | Nylon |
| Waterproof: | No |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Palette Qty: | 581 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 340 mm |
| Gross height (mm): | 35 mm |
| Gross weight: | 0.24 kg |
| Gross width (mm): | 250 mm |
| Net weight: | 0.135 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 75 g |
| Plastic (No PET): | 30.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.105 kg |
| Volume (m3): | 0.002975 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | White |
| Producer product name: | Compression Cube Set |
| Material: | Nylon |
| Waterproof: | No |
| TI weight (kg): | 0.003 kg |
| Palette Qty: | 581 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |