Thule | Chasm | Check-in Wheeled Suitcase | Luggage | Black | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 294,29 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 800.00 mm |
| Gross height (mm): | 330.00 mm |
| Gross weight: | 5.18 kg |
| Gross width (mm): | 430.00 mm |
| Net weight: | 5.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 104.00 g |
| Plastic (No PET): | 26.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.13 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Other features: | Volume: 110 L |
| Producer product name: | Chasm |
| Producer product family: | Check-in Wheeled Suitcase |
| Material: | 100% recycled 900D polyester, Phthalate-free laminate |
| Case type: | Luggage |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Black |
| Dimensions (W x D x H): | 430 x 390 x 810 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 800.00 mm |
| Gross height (mm): | 330.00 mm |
| Gross weight: | 5.18 kg |
| Gross width (mm): | 430.00 mm |
| Net weight: | 5.05 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 104.00 g |
| Plastic (No PET): | 26.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.13 kg |
| Volume (m3): | 0.11 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 15 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Other features: | Volume: 110 L |
| Producer product name: | Chasm |
| Producer product family: | Check-in Wheeled Suitcase |
| Material: | 100% recycled 900D polyester, Phthalate-free laminate |
| Case type: | Luggage |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Black |
| Dimensions (W x D x H): | 430 x 390 x 810 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |