Thule | Chasm | Carry-on Wheeled Duffel Suitcase, 55cm | Luggage | Black | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 242,35 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 550.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 3.97 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 3.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 536.00 g |
| Plastic (No PET): | 134.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 37 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Chasm |
| Producer product family: | Carry-on Wheeled Duffel Suitcase, 55cm |
| Material: | 100% recycled 900D polyester, Phthalate-free laminate |
| Case type: | Luggage |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Black |
| Other features: | Volume: 40 L |
| Dimensions (W x D x H): | 350 x 230 x 550 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 550.00 mm |
| Gross height (mm): | 240.00 mm |
| Gross weight: | 3.97 kg |
| Gross width (mm): | 350.00 mm |
| Net weight: | 3.30 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 536.00 g |
| Plastic (No PET): | 134.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.67 kg |
| Volume (m3): | 0.05 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 37 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Chasm |
| Producer product family: | Carry-on Wheeled Duffel Suitcase, 55cm |
| Material: | 100% recycled 900D polyester, Phthalate-free laminate |
| Case type: | Luggage |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Colour: | Black |
| Other features: | Volume: 40 L |
| Dimensions (W x D x H): | 350 x 230 x 550 mm |
| Warranty: | 24 month(s) |