Thule | Chasm | Backpack 26L | Fits up to size 16 " | Laptop backpack | Pond Gray | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 112,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 490.00 mm |
| Gross weight: | 1.15 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 156.00 g |
| Plastic (No PET): | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 147 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Chasm |
| Producer product family: | Backpack 26L |
| Fits up to size: | 16 " |
| Material: | 100% recycled 900D polyester, Phthalate-free laminate |
| Case type: | Laptop backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Dimensions (W x D x H): | 300 x 210 x 530 mm |
| Colour: | Pond Gray |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 300.00 mm |
| Gross height (mm): | 490.00 mm |
| Gross weight: | 1.15 kg |
| Gross width (mm): | 80.00 mm |
| Net weight: | 0.95 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 156.00 g |
| Plastic (No PET): | 39.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 147 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Chasm |
| Producer product family: | Backpack 26L |
| Fits up to size: | 16 " |
| Material: | 100% recycled 900D polyester, Phthalate-free laminate |
| Case type: | Laptop backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Dimensions (W x D x H): | 300 x 210 x 530 mm |
| Colour: | Pond Gray |
| Warranty: | 24 month(s) |