Thule | C2CB-116 | Crossover 2 | Fits up to size 15.6 " | Messenger - Briefcase/Backpack | Black | Shoulder strap
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 207,70 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 1.83 kg |
| Gross depth (mm): | 495 mm |
| Gross width (mm): | 335 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| Volume (m3): | 0.033165 m³ |
| Net weight: | 1.5 kg |
| Tare weight (kg): | 0.33 kg |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Messenger - Briefcase/Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15-17 " |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | C2CB-116 |
| Producer product family: | Crossover 2 |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Palette Qty: | 26 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Gross weight: | 1.83 kg |
| Gross depth (mm): | 495 mm |
| Gross width (mm): | 335 mm |
| Gross height (mm): | 200 mm |
| Volume (m3): | 0.033165 m³ |
| Net weight: | 1.5 kg |
| Tare weight (kg): | 0.33 kg |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Messenger - Briefcase/Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15-17 " |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | No |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Producer product name: | C2CB-116 |
| Producer product family: | Crossover 2 |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Palette Qty: | 26 pc(s) |
| Producer: | Thule |