Thule | C2BP-116 | Crossover 2 30L | Fits up to size 15.6 " | Backpack | Black | 15.6 "
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 206,94 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 517.00 mm |
| Gross height (mm): | 246.00 mm |
| Gross weight: | 1.99 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 1.299 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.691 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Producer product name: | C2BP-116 |
| Producer product family: | Crossover 2 30L |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | No |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Screen size compatibility: | 15.6 " |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 173 g |
| Paper/Pasteboard: | 518 g |
| Palette Qty: | 41 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Gross depth (mm): | 517.00 mm |
| Gross height (mm): | 246.00 mm |
| Gross weight: | 1.99 kg |
| Gross width (mm): | 330.00 mm |
| Net weight: | 1.299 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.691 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Producer product name: | C2BP-116 |
| Producer product family: | Crossover 2 30L |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | No |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Screen size compatibility: | 15.6 " |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Plastic (No PET): | 173 g |
| Paper/Pasteboard: | 518 g |
| Palette Qty: | 41 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |