Thule | C2BP-114 | Crossover 2 20L | Fits up to size 14 " | Backpack | Black
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 181,08 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 13-14 " |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | No |
| Producer product name: | C2BP-114 |
| Producer product family: | Crossover 2 20L |
| Net weight: | 1.34 kg |
| Gross weight: | 1.62 kg |
| Fits up to size: | 14 " |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.036096 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Gross depth (mm): | 470 mm |
| Gross height (mm): | 240 mm |
| Gross width (mm): | 320 mm |
| Palette Qty: | 24 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Material: | Nylon |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 13-14 " |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | No |
| Producer product name: | C2BP-114 |
| Producer product family: | Crossover 2 20L |
| Net weight: | 1.34 kg |
| Gross weight: | 1.62 kg |
| Fits up to size: | 14 " |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Volume (m3): | 0.036096 m³ |
| Tare weight (kg): | 0.28 kg |
| Gross depth (mm): | 470 mm |
| Gross height (mm): | 240 mm |
| Gross width (mm): | 320 mm |
| Palette Qty: | 24 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 12 month(s) |