Thule | Backpack 24L | PARABP-3116 Paramount | Backpack | Black | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 3 vnt. 1-5 d.d. 3 / - vnt. | 138,47 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 550.00 mm |
| Gross weight: | 1.14 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 46 pc(s) |
| Producer product name: | PARABP-3116 Paramount |
| Dimensions (W x D x H): | 320 x 190 x 560 mm |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product family: | Backpack 24L |
| Material: | 420D nylon |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 230.00 mm |
| Gross height (mm): | 550.00 mm |
| Gross weight: | 1.14 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 1.04 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Palette Qty: | 46 pc(s) |
| Producer product name: | PARABP-3116 Paramount |
| Dimensions (W x D x H): | 320 x 190 x 560 mm |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product family: | Backpack 24L |
| Material: | 420D nylon |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |