Thule | Backpack 23L | TEBP-4216 EnRoute | Backpack | Green
Gamintojas: Thule
Prekės kodas (MPN): TEBP4216MALLARDGREEN
Prekės kodas (MPN): TEBP4216MALLARDGREEN
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 2026-05-25 - / 1 vnt. | 95,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 465.00 mm |
| Gross weight: | 1.01 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.91 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TEBP-4216 EnRoute |
| Dimensions (W x D x H): | 215 x 300 x 465 mm |
| Colour: | Green |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack 23L |
| Material: | 100% 400Dx400D Nylon Oxford plain |
| Capacity: | 23 L |
| Palette Qty: | 58 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 215.00 mm |
| Gross height (mm): | 465.00 mm |
| Gross weight: | 1.01 kg |
| Gross width (mm): | 300.00 mm |
| Net weight: | 0.91 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 80.00 g |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer product name: | TEBP-4216 EnRoute |
| Dimensions (W x D x H): | 215 x 300 x 465 mm |
| Colour: | Green |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Waterproof: | No |
| Producer product family: | Backpack 23L |
| Material: | 100% 400Dx400D Nylon Oxford plain |
| Capacity: | 23 L |
| Palette Qty: | 58 pc(s) |
| Producer: | Thule |
| Warranty: | 24 month(s) |