Thule | Aion Carry-on Spinner, 35 L | Luggage | Black | Waterproof
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 285,63 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 550.00 mm |
| Gross weight: | 4.17 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 3.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 648.00 g |
| Plastic (No PET): | 162.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.81 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 43 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Aion Carry-on Spinner, 35 L |
| Material: | Waxed P600 Polyester Canvas |
| Case type: | Luggage |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Dimensions (W x D x H): | 230 x 350 x 550 mm |
| Colour: | Black |
| Weight: | 3.25 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 350.00 mm |
| Gross height (mm): | 550.00 mm |
| Gross weight: | 4.17 kg |
| Gross width (mm): | 210.00 mm |
| Net weight: | 3.36 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 648.00 g |
| Plastic (No PET): | 162.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.81 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Thule |
| Palette Qty: | 43 pc(s) |
| Waterproof: | Yes |
| Producer product name: | Aion Carry-on Spinner, 35 L |
| Material: | Waxed P600 Polyester Canvas |
| Case type: | Luggage |
| Maximum screen size compatibility: | N/A " |
| Dimensions (W x D x H): | 230 x 350 x 550 mm |
| Colour: | Black |
| Weight: | 3.25 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |