Thrustmaster Gaming Headset DTS T Racing Scuderia Ferrari Edition
Gamintojas: Thrustmaster
Prekės kodas (MPN): 4060197
Prekės kodas (MPN): 4060197
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | - / - | - | 106,96 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross depth master carton: | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 245.00 mm |
| Gross height master carton: | 265.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Gross width master carton: | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.72 kg |
| Net weight master carton: | 4.18 kg |
| Packing quantity: | 5.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Tare weight master carton: | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wireless connection: | |
| Connector type: | |
| USB charging port: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 235.00 mm |
| Gross depth master carton: | 600.00 mm |
| Gross height (mm): | 245.00 mm |
| Gross height master carton: | 265.00 mm |
| Gross weight: | 0.82 kg |
| Gross width (mm): | 115.00 mm |
| Gross width master carton: | 250.00 mm |
| Net weight: | 0.72 kg |
| Net weight master carton: | 4.18 kg |
| Packing quantity: | 5.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Tare weight master carton: | 0.50 kg |
| Volume (m3): | 0.01 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Wireless connection: | |
| Connector type: | |
| USB charging port: | |
| Audio output: | |
| Wearing style: | |
| Type: | |
| Headphones connection type: | |
| Wearing style: | |
| Noise canceling: | |
| Wireless: | |
| Warranty: | 24 month(s) |