TEQCYCLE HP 840 G8 I5-1145G7/14FHD/16GB/256SSD/W11P/3Y
Gamintojas: Teqcycle
Prekės kodas (MPN): TH840G8MX06P
Prekės kodas (MPN): TH840G8MX06P
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
36 mėn.
36 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | 8 vnt. 1-3 d.d. 8 / - vnt. | 731,45 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Original manufacturer: | HP |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Thunderbolt 4 |
| Connections: | USB-A |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Memory slots: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Camera resolution: | 720p |
| Usb type-c ports quantity: | 2 |
| Weight, g: | 1350 |
| Processor model: | Intel Core i5-1145G7 (Max 4.40GHz, 8M, 4C) |
| Dimensions w x d x h, mm: | 323.3 x 214.6 x 17.8 |
| Battery capacity, wh: | 56 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Graphics adapter family: | Intel Iris |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.40 |
| Intel smart cache, mb: | 8 |
| Processor clock speed, ghz: | 2.60 |
| Numeric keypad: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| Mobile broadband: | No |
| Backlit keyboard: | No |
| Smart card reader: | N/A |
| Docking: | Thunderbolt |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Glossy display: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wi-fi: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Keyboard layout: | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |
| Original manufacturer: | HP |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Internal memory: | 16 GB |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | Thunderbolt 4 |
| Connections: | USB-A |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Graphic adapter: | Intel Iris Xe Graphics |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Bluetooth version: | 5.0 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Memory slots: | 2 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Camera resolution: | 720p |
| Usb type-c ports quantity: | 2 |
| Weight, g: | 1350 |
| Processor model: | Intel Core i5-1145G7 (Max 4.40GHz, 8M, 4C) |
| Dimensions w x d x h, mm: | 323.3 x 214.6 x 17.8 |
| Battery capacity, wh: | 56 |
| Memory clock speed, mhz: | 3200 |
| Graphics adapter family: | Intel Iris |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.40 |
| Intel smart cache, mb: | 8 |
| Processor clock speed, ghz: | 2.60 |
| Numeric keypad: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| Mobile broadband: | No |
| Backlit keyboard: | No |
| Smart card reader: | N/A |
| Docking: | Thunderbolt |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | No |
| Glossy display: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wi-fi: | Yes |
| Intel hyperthreading: | Yes |
| Built-in speakers: | Yes |
| Keyboard layout: | Nordic (Finland, Sweden, Norway, Denmark) |