TEQCYCLE DELL L5410 I5-10210U/14FHD/16GB/256SSD/W11P/2Y
Gamintojas: TEQCYCLE
Prekės kodas (MPN): TD5410MX02B
Prekės kodas (MPN): TD5410MX02B
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S5 | - / - | 498,17 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Original manufacturer: | HP |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | USB-C |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Processor model: | Intel Core i5-10210U (Max. 4.20GHz, 6M, 4C) |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 323.5 x 216 x 21.18 |
| Processor number of cores: | 4 |
| Power supply, w: | 65 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor clock speed, ghz: | 1.60 |
| Intel smart cache, mb: | 6 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.20 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 3 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Solid state disk drive type: | PCIe NVMe M.2 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Weight, g: | 1480 |
| Battery capacity, wh: | 51 |
| Memory slots: | 2 |
| Backlit keyboard: | No |
| Numeric keypad: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Smart card reader: | No |
| Mobile broadband: | No |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Glossy display: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wi-fi: | Yes |
| Intel hyperthreading: | YES |
| Intel vpro: | No |
| Thunderbolt ports quantity: | 1 |
| Colour of product: | Silver |
Teqcycle Dell Latutide 5410 is a premium renewed business notebook which is perfectly suited for all kinds of business and academic use. Teqcycle Premium Quality Rating:
Key Features:
Teqcycle Refurbished Device Environmental Impact
|
| Original manufacturer: | HP |
| Operating system provided: | Windows 11 Pro |
| Display diagonal, ": | 14 |
| Total storage capacity: | 256 GB SSD |
| Processor family: | Intel Core i5 |
| Display resolution, pixels: | 1920 x 1080 |
| Connections: | Audio (3.5mm) |
| Connections: | Ethernet (RJ-45) |
| Connections: | HDMI |
| Connections: | USB-A |
| Connections: | USB-C |
| Graphic adapter: | Intel UHD Graphics |
| Processor model: | Intel Core i5-10210U (Max. 4.20GHz, 6M, 4C) |
| Processor manufacturer: | Intel |
| Bluetooth version: | 5.1 |
| Internal memory type: | DDR4 |
| Dimensions w x d x h, mm: | 323.5 x 216 x 21.18 |
| Processor number of cores: | 4 |
| Power supply, w: | 65 |
| Memory clock speed, mhz: | 2666 |
| Wlan type: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Graphics adapter family: | Intel UHD Graphics |
| Wlan antennas: | 2x2 |
| Intel virtualization technology: | VT-x / VT-d |
| Processor clock speed, ghz: | 1.60 |
| Intel smart cache, mb: | 6 |
| Hdmi ports quantity: | 1 |
| Intel turbo boost, ghz: | 4.20 |
| Usb-a (usb 3.2) ports quantity: | 3 |
| Usb-c (usb 3.2) ports quantity: | 2 |
| Solid state disk drive type: | PCIe NVMe M.2 |
| Internal memory: | 16 GB |
| Maximum internal memory, gb: | 32 GB |
| Weight, g: | 1480 |
| Battery capacity, wh: | 51 |
| Memory slots: | 2 |
| Backlit keyboard: | No |
| Numeric keypad: | No |
| Fingerprint reader: | No |
| Touch sensitive screen: | No |
| Smart card reader: | No |
| Mobile broadband: | No |
| Optical drive: | No |
| Integrated memory card reader: | Yes |
| Glossy display: | No |
| Bluetooth: | Yes |
| Built-in camera: | Yes |
| Built-in microphone: | Yes |
| Dedicated video memory (gb): | Uses system memory |
| Wi-fi: | Yes |
| Intel hyperthreading: | YES |
| Intel vpro: | No |
| Thunderbolt ports quantity: | 1 |
| Colour of product: | Silver |
Teqcycle Dell Latutide 5410 is a premium renewed business notebook which is perfectly suited for all kinds of business and academic use.
Teqcycle Premium Quality Rating:
- Two-year pickup-repair-return warranty
- Battery capacity >70% (90-day battery warranty)
- Display panel refurbished to like-new condition
- Device top cover and palm rest have been re-coated
Key Features:
- Operating System Windows 11 Pro 64-bit
- Display 14" Full HD (1920x1080) WLED, Anti-glare
- HD720p webcam
- Processor Intel Core i5-10210U (4C/8T,1.6/4.2GHz/6MB)
- Memory 16GB DDR4 2666MHz, SODIMM
- SSD 256GB M.2 2280 PCIe NVMe
- Integrated Intel UHD Graphics
- LAN Gigabit Ethernet 100/1000M
- WLAN Wi-Fi 6 802.11ax and Bluetooth 5.1
- No 4G LTE upgradability
- No fingerprint reader or smart card reader
- Standard ports: HDMI 1.4b, 3xUSB-A 3.2, 1xUSB-C, 1xRJ45, audio combo
- MicroSD card reader
- Integrated 51W Li-Pol battery
- 65W USB-C AC adapter
- Standard 2-year depot warranty
- Battery warranty 90-days
- Weight 1.48kg
Teqcycle Refurbished Device Environmental Impact
- A refurbished device causes significantly less environmental impact compared to purchasing a new device
- The manufacturing and transportation of a Teqcycle laptop has documented CO2 emissions of only 11kg