TELTONIKA SWM281 24 Port Switch 4 SFP SWM281000000 | Teltonika
Gamintojas: Teltonika
Prekės kodas (MPN): SWM281000000
Prekės kodas (MPN): SWM281000000
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 1 vnt. 1-5 d.d. 1 / - vnt. | 233,59 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Teltonika |
| Palette Qty: | 949 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 130.00 mm |
| Gross height (mm): | 50.00 mm |
| Gross weight: | 0.70 kg |
| Gross width (mm): | 140.00 mm |
| Net weight: | 0.60 kg |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.10 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Teltonika |
| Palette Qty: | 949 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |