TELTONIKA NETWORKS TSW200 Ethern. Switch
Gamintojas: TELTONIKA NETWORKS
Prekės kodas (MPN): TSW2000000B0
Prekės kodas (MPN): TSW2000000B0
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 99,59 € | |
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. |
- | 108,69 € | |
| S5 | 3 vnt. 1-3 d.d. 3 / - vnt. |
- | 115,93 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | Teltonika TSW200 - switch - 8 ports |
| Device type: | Switch - 8 ports |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 240 W |
| Performance: | Non-blocking bandwidth: 20 Gbps |
| Capacity: | Packet buffer size: 128 KB |
| Mac address table size: | 2K entries |
| Jumbo frame support: | 9216 bytes |
| Features: | Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), PROFINET, aluminium housing |
| Compliant standards: | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Power: | DC 7 - 57 V |
| Dimensions (wxdxh): | 13.2 cm x 9.51 cm x 4.42 cm |
| Weight: | 517 g |
Aprašymas TSW200 is an unmanaged industrial switch with 2 SFP ports for long-range Fiber-optic communication and 8 Gigabit Ethernet ports that support IEEE802.af and IEE802.3at Power-over-Ethernet standards. Classified as power source equipment (PSE), it enables the centralization of the power supply, providing up to 30 watts per port and reducing the effort to install power. Funkcijos 2 x SFP ports for long-range Fiber-optic communication 8 x PoE+ ports with 802.af, 802.3at standard support Total power budget at PSE up to 240 W 8 x Gigabit Ethernet with speeds up to 1000 Mbps |
| Product description: | Teltonika TSW200 - switch - 8 ports |
| Device type: | Switch - 8 ports |
| Subtype: | Gigabit Ethernet |
| Power over ethernet (poe): | PoE+ |
| Poe budget: | 240 W |
| Performance: | Non-blocking bandwidth: 20 Gbps |
| Capacity: | Packet buffer size: 128 KB |
| Mac address table size: | 2K entries |
| Jumbo frame support: | 9216 bytes |
| Features: | Auto-uplink (auto MDI/MDI-X), PROFINET, aluminium housing |
| Compliant standards: | IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.1x, IEEE 802.3az, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Power: | DC 7 - 57 V |
| Dimensions (wxdxh): | 13.2 cm x 9.51 cm x 4.42 cm |
| Weight: | 517 g |
Aprašymas
TSW200 is an unmanaged industrial switch with 2 SFP ports for long-range Fiber-optic communication and 8 Gigabit Ethernet ports that support IEEE802.af and IEE802.3at Power-over-Ethernet standards. Classified as power source equipment (PSE), it enables the centralization of the power supply, providing up to 30 watts per port and reducing the effort to install power.
Funkcijos
2 x SFP ports for long-range Fiber-optic communication
8 x PoE+ ports with 802.af, 802.3at standard support
Total power budget at PSE up to 240 W
8 x Gigabit Ethernet with speeds up to 1000 Mbps