Teltonika Ethernet Switch 5x1GbE, POE af/at (TSW100010040) | TSW100 | Unmanaged | Wall-mountable
Gamintojas: Teltonika
Prekės kodas (MPN): TSW100010040
Prekės kodas (MPN): TSW100010040
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | - | 84,31 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 75.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.78 kg |
| Gross width (mm): | 175.00 mm |
| Net weight: | 0.58 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Teltonika |
| Palette Qty: | 439 pc(s) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Wall-mountable |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | TSW100 |
| Producer product family: | Ethernet Switch 5x1GbE, POE af/at (TSW100010040) |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 75.00 mm |
| Gross height (mm): | 150.00 mm |
| Gross weight: | 0.78 kg |
| Gross width (mm): | 175.00 mm |
| Net weight: | 0.58 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 200.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.20 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| WEE classification: | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer: | Teltonika |
| Palette Qty: | 439 pc(s) |
| Switch type: | Unmanaged |
| Form factor: | Wall-mountable |
| Power over Ethernet (PoE): | Yes |
| Producer product name: | TSW100 |
| Producer product family: | Ethernet Switch 5x1GbE, POE af/at (TSW100010040) |
| Predominant port type: | 10/100/1000 Mbps (RJ-45) |
| Warranty: | 24 month(s) |