| GAMINTOJAS: | Tecnoware |
| MODELIS: | FAL751FSP12 |
| ELEMENTO TIPAS: | Maitinimo blokas (PSU) |
| FORMOS FAKTORIUS: | ATX |
| ATX VERSIJA: | 2.31 |
| PASKIRTIS: | PC |
| BENDRA GALIA: | 750 W |
| ĮĖJIMO ĮTAMPA: | 180–264 V |
| ĮĖJIMO DAŽNIS: | 47–63 Hz |
| EFEKTYVUMAS: | 85 % |
| 80 PLUS SERTIFIKATAS: | Ne |
| GALIOS KOEFICIENTO KOREKCIJA: | Active PFC |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (+12V): | 52 A |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (+3.3V): | 26 A |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (+5V): | 26 A |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (+5VSB): | 2.5 A |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (-12V): | 0.8 A |
| APSAUGOS FUNKCIJOS: | Apsauga nuo perkrovos, trumpojo jungimo ir viršįtampių |
| PAGRINDINĖS PLOKŠTĖS JUNGTIS: | 24-pin ATX |
| CPU MAITINIMO JUNGTIS: | 4+4 pin |
| PCI EXPRESS JUNGTYS: | 2 × 6+2 pin |
| SATA MAITINIMO JUNGTYS: | 4 |
| MOLEX JUNGTYS: | 2 × 4-pin |
| AUŠINIMO TIPAS: | Aktyvus |
| VENTILIATORIUS: | 120 mm, 1 vnt. |
| ĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO JUNGIKLIS: | Taip |
| SPALVA: | Juoda |
| DARBO TEMPERATŪRA: | 0–40 °C |
| LAIKYMO TEMPERATŪRA: | -15–40 °C |
| MATMENYS (P × G × A): | 150 × 140 × 86 mm |
| SVORIS: | 1 kg |
Power Supply|TECNOWARE|ATX|PC|180 - 264 V|750 W|FAL751FSP12
Gamintojas: Tecnoware
Prekės kodas (MPN): FAL751FSP12
Prekės kodas (MPN): FAL751FSP12
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
12 mėn.
12 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S6 | - / - | - | 39,69 € |
| Pagrindinės savybės | Aprašymas |
|---|
| Maitinimo galia (W): | 750 |
| Maitinimo galia (W): | 750 |
| GAMINTOJAS: | Tecnoware |
| MODELIS: | FAL751FSP12 |
| ELEMENTO TIPAS: | Maitinimo blokas (PSU) |
| FORMOS FAKTORIUS: | ATX |
| ATX VERSIJA: | 2.31 |
| PASKIRTIS: | PC |
| BENDRA GALIA: | 750 W |
| ĮĖJIMO ĮTAMPA: | 180–264 V |
| ĮĖJIMO DAŽNIS: | 47–63 Hz |
| EFEKTYVUMAS: | 85 % |
| 80 PLUS SERTIFIKATAS: | Ne |
| GALIOS KOEFICIENTO KOREKCIJA: | Active PFC |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (+12V): | 52 A |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (+3.3V): | 26 A |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (+5V): | 26 A |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (+5VSB): | 2.5 A |
| MAKS. IŠĖJIMO SROVĖ (-12V): | 0.8 A |
| APSAUGOS FUNKCIJOS: | Apsauga nuo perkrovos, trumpojo jungimo ir viršįtampių |
| PAGRINDINĖS PLOKŠTĖS JUNGTIS: | 24-pin ATX |
| CPU MAITINIMO JUNGTIS: | 4+4 pin |
| PCI EXPRESS JUNGTYS: | 2 × 6+2 pin |
| SATA MAITINIMO JUNGTYS: | 4 |
| MOLEX JUNGTYS: | 2 × 4-pin |
| AUŠINIMO TIPAS: | Aktyvus |
| VENTILIATORIUS: | 120 mm, 1 vnt. |
| ĮJUNGIMO / IŠJUNGIMO JUNGIKLIS: | Taip |
| SPALVA: | Juoda |
| DARBO TEMPERATŪRA: | 0–40 °C |
| LAIKYMO TEMPERATŪRA: | -15–40 °C |
| MATMENYS (P × G × A): | 150 × 140 × 86 mm |
| SVORIS: | 1 kg |