TECHLY Audio/Video cable DisplayPort 8K
Gamintojas:
Prekės kodas (MPN): 109276
Prekės kodas (MPN): 109276
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
mėn.
mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S2 | - / - | - | 9,49 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Product description: | TECHly - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 2 m |
| Type: | DisplayPort cable |
| Features: | 8K60Hz support |
| Length: | 2 m |
| Connector: | 20 pin DisplayPort - male - latched |
| Connector (second end): | 20 pin DisplayPort - male - latched |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.4 |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas Experience audio and video in Ultra HD quality and best sound transmission. Connect a DisplayPort to another DisplayPort with the DisplayPort connection cable. Used for connecting external screens or beamer with a suitable computer or notebook. Funkcijos DisplayPort cable 20-pin male to DisplayPort 20-pin male Connectors: 2 DisplayPort 20-pin male Compliant with standards DisplayPort 1.4 Transfer of audio and video signals With locking latches and gold-plated connectors Supports 8K / 60 Hz and 4K / 120 Hz Bandwidth: up to 32.4 Gbps |
| Product description: | TECHly - DisplayPort cable - DisplayPort to DisplayPort - 2 m |
| Type: | DisplayPort cable |
| Features: | 8K60Hz support |
| Length: | 2 m |
| Connector: | 20 pin DisplayPort - male - latched |
| Connector (second end): | 20 pin DisplayPort - male - latched |
| Compliant standards: | DisplayPort 1.4 |
| Colour: | Black |
| Manufacturer warranty: | 2-year warranty |
Aprašymas
Experience audio and video in Ultra HD quality and best sound transmission. Connect a DisplayPort to another DisplayPort with the DisplayPort connection cable. Used for connecting external screens or beamer with a suitable computer or notebook.
Funkcijos
DisplayPort cable 20-pin male to DisplayPort 20-pin male
Connectors: 2 DisplayPort 20-pin male
Compliant with standards DisplayPort 1.4
Transfer of audio and video signals
With locking latches and gold-plated connectors
Supports 8K / 60 Hz and 4K / 120 Hz
Bandwidth: up to 32.4 Gbps