Targus VersaVu Clear Case for iPad Air 11-inch (M3)/ (M2), iPad Air 10.9-inch (5th and 4th Gen) and iPad Pro 11-inch (4th, 3rd, 2nd and 1st | Targus
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): THZ953GL
Prekės kodas (MPN): THZ953GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 12 vnt. 1-5 d.d. 12 / - vnt. | 55,50 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 254.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 200.00 mm |
| Gross height (mm): | 15.00 mm |
| Gross weight: | 0.41 kg |
| Gross width (mm): | 254.00 mm |
| Net weight: | 0.40 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |