Targus VersaVu Bluetooth Keyboard Case for iPad Pro 11-inch (M4) | Targus
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): THZ988UK
Prekės kodas (MPN): THZ988UK
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | - / - | 239,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 270.00 mm |
| Gross weight: | 0.94 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 0.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 290.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 250.00 mm |
| Gross height (mm): | 270.00 mm |
| Gross weight: | 0.94 kg |
| Gross width (mm): | 240.00 mm |
| Net weight: | 0.64 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 290.00 g |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.30 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |