Targus SafeFit 9-10.5" Rotating Case Blue | Targus
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): THZ78502GL
Prekės kodas (MPN): THZ78502GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 6 vnt. 1-5 d.d. 6 / - vnt. | 46,86 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 275.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 275.00 mm |
| Gross height (mm): | 20.00 mm |
| Gross weight: | 0.51 kg |
| Gross width (mm): | 205.00 mm |
| Net weight: | 0.50 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 10.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |