Targus Mobile Elite Topload Fits up to size 15.6-16 " Briefcase Black Shoulder strap
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): TBT932GL
Prekės kodas (MPN): TBT932GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 90,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 325.00 mm |
| Gross weight: | 1.12 kg |
| Gross width (mm): | 460.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Fits up to size: | 15.6-16 " |
| Case type: | Briefcase |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | No |
| Shoulder strap: | Yes |
| Dimensions (W x D x H): | 460 x 115 x 325 mm |
| Producer product family: | Mobile Elite Topload |
| Gross depth master carton: | 475 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 360 mm |
| Net weight master carton: | 1.74 kg |
| Tare weight master carton: | 0.945 kg |
| Palette Qty: | 101 pc(s) |
| Gross depth (mm): | 115.00 mm |
| Gross height (mm): | 325.00 mm |
| Gross weight: | 1.12 kg |
| Gross width (mm): | 460.00 mm |
| Net weight: | 0.97 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.02 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Fits up to size: | 15.6-16 " |
| Case type: | Briefcase |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Colour: | Black |
| Waterproof: | No |
| Shoulder strap: | Yes |
| Dimensions (W x D x H): | 460 x 115 x 325 mm |
| Producer product family: | Mobile Elite Topload |
| Gross depth master carton: | 475 mm |
| Gross width master carton: | 325 mm |
| Gross height master carton: | 360 mm |
| Net weight master carton: | 1.74 kg |
| Tare weight master carton: | 0.945 kg |
| Palette Qty: | 101 pc(s) |