Targus Mobile Elite Backpack Fits up to size 15.6 " Backpack Black
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): TBB618GL
Prekės kodas (MPN): TBB618GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 10 vnt. 1-5 d.d. 10 / - vnt. | 90,16 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 490.00 mm |
| Gross weight: | 1.35 kg |
| Gross width (mm): | 360.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Dimensions (W x D x H): | 360 x 190 x 490 mm |
| Producer product family: | Mobile Elite Backpack |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 330 mm |
| Net weight master carton: | 2.22 kg |
| Tare weight master carton: | 0.72 kg |
| Waterproof: | No |
| Palette Qty: | 52 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 190.00 mm |
| Gross height (mm): | 490.00 mm |
| Gross weight: | 1.35 kg |
| Gross width (mm): | 360.00 mm |
| Net weight: | 1.20 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 100.00 g |
| Plastic (No PET): | 50.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.15 kg |
| Volume (m3): | 0.03 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Colour: | Black |
| Case type: | Backpack |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Maximum screen size compatibility: | 15.6 " |
| Dimensions (W x D x H): | 360 x 190 x 490 mm |
| Producer product family: | Mobile Elite Backpack |
| Gross depth master carton: | 435 mm |
| Gross width master carton: | 295 mm |
| Gross height master carton: | 330 mm |
| Net weight master carton: | 2.22 kg |
| Tare weight master carton: | 0.72 kg |
| Waterproof: | No |
| Palette Qty: | 52 pc(s) |
| Warranty: | 24 month(s) |