Targus Intellect Fits up to size 15.6 " Backpack Grey/Black Shoulder strap
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): TBB565GL
Prekės kodas (MPN): TBB565GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 5 vnt. 1-5 d.d. 5 / - vnt. | 36,05 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 320 mm |
| Gross height (mm): | 440 mm |
| Gross weight: | 0.488 kg |
| Gross width (mm): | 49 mm |
| Net weight: | 0.468 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.0068992 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer product name: | Intellect |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Weight: | 0.47 kg |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Waterproof: | No |
| Colour: | Grey/Black |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Polyester |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Paper/Pasteboard: | 16 g |
| Plastic (No PET): | 4 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 345 mm |
| Gross width master carton: | 245 mm |
| Gross height master carton: | 470 mm |
| Net weight master carton: | 2.44 kg |
| Tare weight master carton: | 0.675 kg |
| Gross depth (mm): | 320 mm |
| Gross height (mm): | 440 mm |
| Gross weight: | 0.488 kg |
| Gross width (mm): | 49 mm |
| Net weight: | 0.468 kg |
| Packing quantity: | 1 pc(s) |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.0068992 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | Yes |
| Producer product name: | Intellect |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Weight: | 0.47 kg |
| Fits up to size: | 15.6 " |
| Waterproof: | No |
| Colour: | Grey/Black |
| Shoulder strap: | Yes |
| Material: | Polyester |
| Case type: | Backpack |
| Maximum screen size compatibility: | 16 " |
| Paper/Pasteboard: | 16 g |
| Plastic (No PET): | 4 g |
| WEE classification: | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross depth master carton: | 345 mm |
| Gross width master carton: | 245 mm |
| Gross height master carton: | 470 mm |
| Net weight master carton: | 2.44 kg |
| Tare weight master carton: | 0.675 kg |