Targus City Gear 17.3" Laptop Roller Black Grey | Targus
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): TCG717GL
Prekės kodas (MPN): TCG717GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 4 vnt. 1-5 d.d. 4 / - vnt. | 137,57 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 425.00 mm |
| Gross height (mm): | 390.00 mm |
| Gross weight: | 3.25 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 3.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 425.00 mm |
| Gross height (mm): | 390.00 mm |
| Gross weight: | 3.25 kg |
| Gross width (mm): | 220.00 mm |
| Net weight: | 3.23 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Plastic (No PET): | 20.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.02 kg |
| Volume (m3): | 0.04 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |