Targus AntiMicrobial 2-in-1 Pen Stylus Black
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): AMM163AMGL
Prekės kodas (MPN): AMM163AMGL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Pratęsta garantija | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|---|
| S1 | 21 vnt. 1-5 d.d. 21 / - vnt. | - | 9,25 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Gross depth (mm): | 15.00 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Gross depth (mm): | 15.00 mm |
| Gross height (mm): | 135.00 mm |
| Gross weight: | 0.02 kg |
| Gross width (mm): | 20.00 mm |
| Net weight: | 0.01 kg |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard: | 8.00 g |
| Plastic (No PET): | 2.00 g |
| Tare weight (kg): | 0.01 kg |
| Volume (m3): | 0.00 m³ |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Warranty: | 24 month(s) |