Targus 15.6" CitySmart Laptop Roller, Black
Gamintojas: Targus
Prekės kodas (MPN): TBR038GL
Prekės kodas (MPN): TBR038GL
Galite pratęsti garantiją pasirinkdami papildomą terminą.
Garantija
24 mėn.
24 mėn.
| Sandėlis | Sandėlyje / Atvyksta | Kaina (su PVM) | |
|---|---|---|---|
| S1 | 2 vnt. 1-5 d.d. 2 / - vnt. | 91,99 € |
| Pagrindinės savybės |
|---|
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Paper/Pasteboard: | 230 g |
| Gross weight: | 2.56 kg |
| Gross depth (mm): | 450 mm |
| Gross width (mm): | 450 mm |
| Gross height (mm): | 250 mm |
| Volume (m3): | 0.050625 m³ |
| Net weight: | 2.3 kg |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |
| Packing quantity: | 1.00 pc(s) |
| Embeeded battery: | No |
| WEEE tax: | No |
| Producer: | Targus |
| Paper/Pasteboard: | 230 g |
| Gross weight: | 2.56 kg |
| Gross depth (mm): | 450 mm |
| Gross width (mm): | 450 mm |
| Gross height (mm): | 250 mm |
| Volume (m3): | 0.050625 m³ |
| Net weight: | 2.3 kg |
| Tare weight (kg): | 0.26 kg |
| Warranty: | 24 month(s) |